Список депутатів Компаніївської районної ради сьомого скликання

Депутати районної ради                                        Дата народження

Адаменко Анатолій Миколайович                                                                      17.04.1967

Від районної організації БПП"Солідарність"

    Білобровенко Володимир Васильович                                                            22.01.1957

    Від районної організації Народної партії

      Бойко Ігор Анатолійович                                                                                      06.01.1976

      Від районної організації  ПП "Наш край"

        Гаморя Віктор Леонтійович                                                                                 31.03.1973

        Від районної організації БПП "Солідарність"

          Голосун Віталій Юрійович                                                                                    15.07.1990

          Від районної організації  "УКРОП"

            Демиденко Ігор Леонідович                                                                                17.02.1978

            Від районної організації Народної партії

              Житня Любов Олександрівна                                                                              08.03.1961

              Від районної організації  ВО "Батьківщина"

                Заікін Віктор Леонтійович                                                                                   17.04.1970

                Від районної організації БПП "Солідарність"

                  Заїкін Віктор Григорович                                                                                     19.07.1969

                  Від районної організації партії "Опозиційний блок"

                    Карандеєв Юрій Вікторович                                                                                23.08.1975

                    Від районної організації  ПП"Наш край"

                      Комісарук Микола Володимирович                                                                  17.06.1966

                      Від районної організації ВО "Батьківщина"

                        Кондратенко Анатолій Іванович                                                                       10.07.1959

                        Від районної організації Народної партії

                          Кріпак Анатолій Олександрович                                                                       18.05.1951

                          Від районної організації Народної партії

                            Нагнибіда Анатолій Афанасійович                                                                   13.05.1952

                            Від районної організації ВО "Батьківщина"

                              Орловська Наталія Василівна                                                                            13.08.1976

                              Від районної організації ВО "Батьківщина" 

                                Романова Антоніна Вікторівна                                                                          11.06.1965

                                Від районної організації БПП "Солідарність"

                                  Солонченко Віктор Миколайович                                                                    10.12.1960

                                  Від районної організації партії "Опозиційний блок" 

                                    Спіктаренко Вадим Володимирович                                                               03.07.1967

                                    Від районної організації БПП "Солідарність" 

                                      Стадник Микола Васильович                                                                            11.10.1968

                                      Від районної організації ВО "Батьківщина" 

                                        Стародубцев Сергій Іванович                                                                            27.12.1961

                                        Від районної організації партії "Опозиційний блок"  

                                          Телька Галина Миколаївна                                                                                 01.06.1971

                                          Від районної організації Народної партії 

                                            Ткаченко Олександр Васильович                                                                    16.06.1958

                                            Від районної організації Народної партії 

                                              Циганенко Ігор Васильович                                                                               16.06.1977

                                              Від районної організації "УКРОП"

                                              Шаєц Євгеній Петрович                                                                                       24.02.1977

                                              Від районної організації партії "Опозиційний блок"   

                                                Шеремет Володимир Іванович                                                                         20.07.1968

                                                Від районної організації ВО "Батьківщина"  

                                                  Ястремський Валерій Олександрович                                                            20.03.1977

                                                  Від районної організації БПП "Солідарність"