Постійні комісії Компаніївської районної ради

Постійна комісія районної ради з питань бюджету, фінансової діяльності, соціально-економічного розвитку, промисловості, інноваційно-інвестиційного розвитку, споживчого ринку, регуляторної політики, реформування житлово-комунального господарства та архітектури, власності, інвестиційної діяльності та приватизації:

Голова комісії:

Романова Антоніна Вікторівна

Заступник голови комісії:

Стародубцев Сергій Івановач

Секретар комісії:

Орловська Наталія Василівна

Члени комісії:

Білобровенко Володимир Васильович

Ткаченко Олександр Володимирович

Циганенко Ігор Васильович

Ястремський Валерій Олександрович


Постійна комісія районної ради з питань регламенту, депутатської етики, законності, зв'язків з органами місцевого самоврядування, духовності, гласності, свободи слова та розвитку інформаційного простору: 

Голова комісії:

Солонченко Віктор Миколайович 

Заступник голови сомісії:

Шеремет Володимир Іванович

Секретар комісії:

Голосун Віталій Юрійович

Члени комісії:

Гаморя Віктор Леонтійович 

Демиденко Ігор Леонідович 

Постійна комісія районної ради з питань соціального розвитку села, аграрної політики, раціонального використання земель, власності, ефективного використання майна, приватизації, екологічної політики та раціонального природокористування: 

Голова комісії:

Заікін Віктор Леонтійович

Заступник голови комісії:

Кондратенко Анатолій Іванович 

Секретар комісії:

Заїкін Віктор Григорович 

Члени комісії:

Адаменко Анатолій Миколайович 

Кріпак Анатолій Олександрович

Комісарук Микола Володимирович

Бойко Ігор Анатолійович 


Постійна комісія районної ради з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства, соціальної політики, у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів та освіти, науки, культури, туризму, спорту, у справах сім'ї, молодіжної політики:

Голова комісії:

Карандеєв Юрій Вікторович

Заступник голови комісії:

Стадник Микола Васильович

Члени комісії:

Нагнибіда Анатолій Афанасійович

Телька Галина Миколаївна

Шаєц Євгеній Петрович